Barvy a styl


Design v arabském jayzce

V dnešní době je propagace v arabském jazyce velmi důležitá pro mnoha společností, řada firem jezdí na veletrhy do blízkého východu jako jsou Spojené Arabské Emiráty, Katar, Egypt atd. jiné společnosti přímo podnikají v těch to zemích, a další se zaměřují na Arabsky mluvicí klientelu a reklama v Arabském jazyce je velmi důležitá, do konce i některé banky vytvářejí propagační materiály v Arabském jazyce jelikož jsou si vědomí síly této klientely a potřeby je oslovit v jejím rodném jazyce. pro to je důležité mít správně vytvořenou reklamu v Arabském jazyce.

Řada reklamních agentur a grafiků jsou schopný takovou reklamu zpracovat, ovšem nikdy nebude správně vytvořena jelikož dostanou přeložený text a neznají Arabský jazyk a jeho základy jako je směr psaní zprava do leva, vazba knih a katalogu vpravo nikoliv vlevo, spojení arabských písmenek (většina softwaru v Evropských zemí neumí správně spojit arabský text), špatné odsazení řádků a tím pak vznikají nesmyslné věty. Takto špatně vytvořená reklama může mít naopak negativní dojem u klienta.

Vzhledem k tomu, že jsem se narodil a vystudoval grafický design v Arabském světě, mohu zaručit správnou tvorbu a zpracování reklamních materiálů tak, aby byly vyhovující arabské klientele a dodržovaly standardy Arabského jazyka.

  • "Víte o tom, že více než 350 miliónů lidí na zeměkouli mluví arabsky? Opravdu stojí za to je oslovit jejím rodném jazykem."